Вакцинація проти грипу в 2018 році
грип Новина
10 Жовтня

Вакцинація від грипу 2018

501

Вакцинація - це активна імунізація організму від інфекції. Щеплення проти грипу не входить у перелік обов'язкових, але вакцинуватися варто щороку. Штами вірусу постійно змінюються - якщо Ви заразилися в попередньому сезоні, немає гарантії, що наразі захворювання Вас омине.

МОЗ уже повідомило про штами, які будуть циркулювати на території Україні у 2018. Зараз, восени - найбільш оптимальний період для щеплень.

Як проходить вакцинація проти грипу?

Щоб переконатися, чи точно можна робити вакцинацію, Вас огляне лікар або медсестра. Вам поміряють температуру, зроблять щеплення і запропонують залишитися в клініці протягом тридцяти хвилин.

Перегляньте відео педіатра про вакцинацію

Варто відмовитися від щеплення, якщо Ви помічали підвищену чутливість до попередньої вакцинації, маєте лихоманку, гостре захворювання внутрішніх органів, ГРВІ або проблеми з імунітетом.

Вакцинація проти грипу в Києві

У Smart Medical Center є такі вакцини проти грипу:

  • Ваксигрип Тетра, виробництво Санофі Пастер, Франція, - для дорослих та дітей від 3 років
  • ДжиСи Флю, виробництво Грін Кросс Корпорейшн, Південна Корея - для дорослих та дітей від 6 місяців

Вакцини пройшли повний контроль якості, відповідають вимогам законодавства України та рекомендаціям ВООЗ.

GC FLU коробочка для вакцинации

Вартість щеплення з оглядом - 500 грн. Вакцинуючись одночасно, два та більше члени родини отримують знижку -5%. Для колективів (10-20 людей) діють пакетні пропозиції - дізнайтеся деталі за посиланням. Також можлива вакцинація з виїздом медсестри й лікаря.

Запишіться на вакцинацію за номерами (067) 127-03-03; (044) 490-25-03 або залиште заявку - адміністратор сконтактує з Вами та обере зручний для Вас час. Клініка працює щодня біля станції метро "Мінська" за адресою вул. М. Тимошенка, 19.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатись на прийом