Фоміна Ольга Олексіївна — лікар-педіатр Smart Medical Center
фоміна-min

Фоміна Ольга Олексіївна

Рейтинг:
4.7
 • Спеціальність Лікар-педіатр вищої категорії, неонатолог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1986
  Досвід роботи: 33 роки
 • Володіння мовами Англійська - базовий
 • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Фоміна Ольга Олексіївна

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
 • Ворошиловградський медичний інститут, спеціальність "Педіатрія", 1986 р.
 • Інтернатуру з педіатрії в Луганській обласній дитячій клінічній лікарні, 1987 р.
 • Клінічну ординатуру з педіатрії в Луганському медичному університеті, 1997 р.

Інформація про фахівця

 • Педіатрія
 • Неонатологія
 • Профілактичні огляди, довідки дітям
 • Вакцинація

Дипломи та сертифікати

Записатись на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тетяна 10.05.2019

Не сподобався огляд перед вакцинацією Фоміной О.О., зовсім не уважна до дитини. Були на огляді у іншого Вашого лікаря, будем тепер записуватися тільки до нього.

✍ Відповідь від адміністрації 14.05.2019

Тетяно, дякуємо за зворотній зв'язок. Вибачте за незручності. Ми передали ваш відгук у відділ контролю якості.

Олеся 08.05.2019

Робили АКДС Бельгія, все супер. Дякуємо

✍ Відповідь від адміністрації 08.05.2019

Олеся, дякуємо вам за відгук про напрям вакцинації. Щиро бажаємо міцного здоровїя вам та вашому малюку.

Ольга 16.04.2019

Сестрички дуже уважнi та лагiднi. Синочок навiть не вiдчув голку коли йому робили щеплення. Весь персонал дуже привiтний та уважний. Лiкар Фомiна дала цiкавi поради стосовно прикорму та дiатезу.

✍ Відповідь від адміністрації 16.04.2019

Ольго, дякуємо вам за такі приємні слова про Смарт Медікал Центр на його працівників! Бажаємо вам і вашому синочку міцного здоров'я.

Інна 31.03.2019

Все чудово! Дякую! Ольга Олексіївна - дуже уважна, приємна в спілкуванні і відмінний лікар.

✍ Відповідь від адміністрації 31.03.2019

Інно, дякуємо за відгук про лікаря-педіатра Ольгу Олексіївну Фоміну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Інна 28.03.2019

Все чудово! Дякую! Ольга Олексіївна - дуже уважна, приємна в спілкуванні і відмінний лікар.

✍ Відповідь від адміністрації 28.03.2019

Інно, дякуємо за відгук про лікаря-педіатра Фоміну Ольгу Олексіївну. Бажаємо вам та вашому малюку міцного здоров'я!

Ірина 22.03.2019

Не вперше звертаємося в цю клініку, спасибі велике всьому персоналу. Сьогодні приходили на вакцинацію до Фоміної О.О. Лікар вона компетентний, уважна. Прививку нам зробили що донечка (6 місяців) навіть не зрозуміла що сталося. Дякуємо

✍ Відповідь від адміністрації 22.03.2019

Ірино, дякуємо вам за відгук про вакцинацію у Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Фоміну Ольгу Олексіївну. Бажаємо Вам і Вашій донечці міцного здоров'я.

Наталія 20.03.2019

Робили сьогодні нашим хлопчикам-двійнятам (4,5 місяці) прививку, приємно вражена і задоволена всім! Привітний персонал, наш лікар Ольга Олексіївна, кваліфіковано провела огляд, відповіла на мої запитання, надала якісну консультацію, діти при огляді і на вакцинації тільки посміхались! Мої враження тільки позитивні, рекомендую клініку, сервіс найкращий!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 20.03.2019

Наталіє, щиро дякуємо за відгук про клініку та її фахівців. Бажаємо вам та вашим малюкам міцного здоров'я!

Алина 01.02.2019

Відвідали вперше клініку для вакцинації сина 31.01.19 і залишилися шалено задоволені абсолютно всім !!!! І прийняли рішення обслуговуватися тепер всією сім'єю. Ввічливий і уважний персонал, чистота, уважність! Так тримати

✍ Відповідь від адміністрації 05.02.2019

Аліно, спасибі за відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Будемо раді допомагати Вам надалі. Бажаємо Вам і Вашій родині всього найкращого!

Ткачова Наталія 08.12.2018

Вдячні лікарю Фоміній Ользі Олексіївна за професійну ,кваліфіковану консультацію. На прийомі у лікаря отримали відповіді на всі запитання, оглянувши дитину Ольга Олексіївна поставила діагноз, заспокоїла ( що дуже важливо для мами), призначила лікування. Крім того на слідуючий день передзвонила , прокоментувала аналізи і поцікавилася самопочуттям дитини. Після багатьох спроб знайти гарного педіатра для своєї дитини я нарешті знайшла його. Дякую, Ольга Олексіївна!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 14.12.2018

Наталіє, ми щасливі, що ви знайшли свого педіатра. Дякуємо за відгук про Ольгу Фоміну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Ксенія Опольська 05.12.2018

Вдячна Фоміній Ользі Олексіївні за лікування нашої дитини. Своєчасно і правильно поставлений діагноз і підібране лікування дали свої результати. Щиро дякуємо Вам.

✍ Відповідь від адміністрації 07.12.2018

Ксеніє, дякуємо за відгук про педіатра Ольгу Фоміну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Інна 28.11.2018

Вакцинувала доньку від грипу. Зробили першу дозу. Лікар хороша, уважна. До лікаря притензій немає! А от до клініки є! Ніхто не повідомив мене, що треба обов'язково бронювати другу дозу вакцини. Тому коли я звернулась до клініки через 4 тижні для вакцинації другої дози, мені відмовили, пояснюючи тим, що "закінчили вакцинацію". Дуже неприємна ситуація для мене, оскільки перше враження про клініку було дуже хороше. На жаль, воно було помилкове 😕

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 29.11.2018

Інно, приносимо вибачення за незручності. Часто відвідувачі планують вакцинацію в різних місцях, як їм зручно, часто до нас приходять на повторну вакцинацію, отримавши першу дозу вакцини в іншій клініці, тому ми не наголошували на необхідності бронювання другої дози. Для усіх, хто висловив свій намір продовжити вакцинацію у нас, ми маємо зарезервовані дози Джисі Флю. Ми вдячні Вам за зворотній зв’язок, приймаємо Ваше зауваження та впровадимо більш чітке опитування щодо подальших планів вакцинації під час відвідування клініки. Ще раз перепрошуємо за незручності, що виникли у Вашому випадку.

Читати далі
Тая 19.11.2018

Дякуємо за огляд педітром Фоміною Ольгою Олексіївною! Гарний фахівець, діагноз був поставлений швидко і чітко. Залишились дуже задоволені!

✍ Відповідь від адміністрації 19.11.2018

Тає, дякуємо Вам за відгук! Бажаємо вам та вашій родині здоров'я.

Покрищук Олександр Сергійович 18.10.2018

Проходили медогляд для школи. Огляд лікарем педіатром Фоміною Ольгою Олексіївною проводився дуже ретельно, що приємно здивувало, а не для галочки! Приймали до уваги попередню історію хвороби дитини, якщо виникали питання, я отримувала пояснення "людською мовою".

✍ Відповідь від адміністрації 18.10.2018

Олександре Сергійовичу, дякуємо Вам за високу оцінку кваліфікації лікаря Фоміної Ольги Олександрівни! Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров'я!

Ольга 04.10.2018

Вакцинуємо тільки тут. Дуже подобаються медсестрички і дитячі лікарі. Окреме спасибі лікарю Фоміній Ользі Олексіївні! Постійно виручаєте, спасибі!
відгук на порталі

Юлія 03.10.2018

Доктор Фоміна Ольга Олексіївна нас прийняла добре, подивилася, дала вичерпні відповіді на всі мої запитання, приємна, мені сподобалося! У нас ще буде візит, обов'язково підемо!

Іванова Оксана Миколаївна 03.10.2018

Були на огляді у педіатра Фоміна Ольга Олексіївна. Прийомом я залишилася не задоволена. Ольга Іванівна не зважила, зростання не вимірювала, ніс, вуха не дивилася. Контакту з дитиною не було взагалі. Були на прийомі перед вакцинацією Превенар 13. Консультація почалася з того, що лікар розгорнула інструкцію Превенар і читала її, потім почала зачитувати мені деякі фрагменти інструкції. У загальному і цілому я більше не поведу дитину до цього педіатра навіть безкоштовно. А ось в маніпуляційній дуже хороший, привітний персонал.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Оксано Миколаївно, дякуємо за зворотній зв'язок. Ваші зауваження взяті до уваги, з лікарем проведено бесіду.

Тетяна 22.08.2018

Робили вчора (21.08.18) доньці вакцинацію, дуже уважний і кваліфікований лікар Фоміна Ольга Олексіївна. Персонал доброзичливий. Будемо ще не раз до Вас звертатися. Дякую за роботу!

Записатись на прийом