Гопкало Святослав Миколайович — лікар-дерматолог Smart Medical Center
гопкало-min

Гопкало Святослав Миколайович

Рейтинг:
4.8
  • Спеціальність Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, косметолог, лікар-терапевт
  • Досвід роботи Рік початку практики: 2005
    Досвід роботи: 14 років
  • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Гопкало Святослав Миколайович

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", 2005 р.
  • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Медицина невідкладних станів», 2007 р.
  • Українську військово-медична академія МО України, спеціалізація «Терапія», 2008 р.
  • Українську військово-медичну академія МО України, спеціалізація «Дерматовенерологія», 2009 р.
  • Українську військово-медичну академія МО України, спеціалізація «Косметологія», 2009 р.

Дипломи та сертифікати

Записатись на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена 23.01.2019

Приємно вражена, все сподобалось. Гопкало Святослав Миколайович - терапевт, перед вакцинацієй провів огляд, все розповів, дуже уважний. Рекомендую друзям.

✍ Відповідь від адміністрації 23.01.2019

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-терапевта/дерматолога Гопкало Святослава. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Інна 11.01.2019

Лікар дуже хороший, знає свою роботу,давав відповіді на всі питання.Дякую за швидке одужання!

Надія 04.01.2019

Лікар уважний, але діагноз поставив невірний. Відповідно, лікування теж було призначене неефективне. Стан погіршився, в тому числі і через те,що не було надано правильних рекомендацій по догляду за шкірою,. Тому довелось звертатися в іншу клініку, де призначили кардинально інше лікування і встановили справжній діагноз. Внаслідок початкового невірного діагнозу, стан захворювання ускладнився і потрібно буде набагпто більше часу на відновлення.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 22.01.2019

Надіє, дякуємо, що повідомили нас про цей випадок. Ми детально вивчимо ситуацію і дамо Вам зворотній зв‘язок. Вибачте за незручності, що виникли з нашим лікарем.

Дмитро 02.01.2019

Дуже оперативно і конструктивно допомогли, рекомендую. Був кілька разів на прийомі у дерматолога Гопкало Святослава Миколайовича - більш позитивного і доброго лікаря не зустрічав ще, напевно, плюс до всього, що найголовніше, професіонал, так що дуже задоволений візитами і консультаціями, один з небагатьох прикладів людяних і справжніх лікарів.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 18.01.2019

Дмитро, дякуємо за відгук про Святослава Миколайовича. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Анастасія 13.11.2018

Чудовий і дуже уважний лікар! Відповів на всі мої запитання і добре проконсультував

✍ Відповідь від адміністрації 13.11.2018

Анастасіє, дякуємо за відгук про Святослава Гопкало.

Дмитро М 05.09.2018

Дуже дякую. Лікар-дерматолог Гопкало Святослав Миколайович дуже уважний і люб'язний. Дуже добре пояснює.

Михайло 06.08.2018

Все дуже в клініці організовано. Приємний персонал, відмінний спеціаліст лікар - дерматолог Гопкало Святослав Миколайович!

Юлія 02.07.2018

Перший візит, все сподобалося приємний персонал, в тому числі, доктор. Прописав лікування. Дякуємо.

Світлана 02.07.2018

Дякую за допомогу. Святослав Миколайович - уважний та приємний лікар. Прийду до вас ще.

Наталія 02.07.2018

Лікар Гопкало С.М. привітний та уважний.

Ірина 15.06.2018

Все сподобалось, дякую за уважність, дуже приємні і уважні дівчата на прийомі, також добре і доступно пояснює доктор Гопкало Станіслав, дуже уважний.

Бондаренко Тетяна 01.06.2018

Рекомендую лікаря, Гопкало С.М. Дуже уважно ставиться до пацієнтів. Ввічливий, вислухає і дасть відповіді на всі питання. Допоміг вилікуватися, після першого ж прийому були помітні зміни на одужання. Компетентний, відразу визначив захворювання. Рекомендує ліки недорогі і реально діючі. Дякую)) Сподіваюся більше не буду хворіти, але якщо що, знаю куди і до кого звертатися))

Читати далі
Ганна 25.05.2018

Спасибі велике за уважне обстеження і чіткі відповіді на всі поставлені запитання! Всім рекомендую Святослава Миколайовича як кваліфікованого лікаря!

Оксана 25.05.2018

Клініка хороша. Персонал уважний, чуйний. Окремо хочеться відзначити доктора Гопкало Святослава Миколайовича, уважний, може вислухати пацієнта, правильно підібрати лікування. Велике спасибі!

Оксана 21.05.2018

Залишилась задоволена прийомом лікаря-дерматолога. Гопкало Святослав Миколайович підійшов професійно та кваліфіковано призначив лікування. Дуже Вам вдячна і побільше б таких лікарів.

Анастасія 15.05.2018

Лікар Гопкало Святослав уважний, відповів на всі питання.

Nic.Ukraine 15.05.2018

До цієї клініки мені доводилося побувати в декількох інших приватних клініках тому є з чим порівнювати. Відвідувала дерматолога Гопкало С.М., враження від прийому тільки хороші - діагноз поставив швидко, не направляє з порога здавати купу аналізів, найчастіше не потрібних (це сподобалося найбільше оскільки в приватних клініках зазвичай дуже люблять перевіряти відразу на все), сам по собі лікар дуже доброзичливий, пояснює доступно. В цілому в клініці дуже приємна атмосфера - чисто і затишно.

Читати далі
Дарія 15.05.2018

Приємно здивована. Лікар уважний і чемний. Обов'язково звертатимусь і радитиму вашу клініку і лікаря Гопкало С.М.

Валерія 08.05.2018

Лікар Святослав Миколайович дуже уважний, доступно все пояснив.

Аліна 08.05.2018

Була на прийомі у лікаря Гопкало С.М. Кваліфікований та тактовний лікар. Дякую)

Вікторія 04.05.2018

Залишилась задоволена прийомом лікаря-дерматолога. Гопкало С.М. підійшов професійно та кваліфіковано призначив лікування.

Ганна 27.04.2018

Дуже уважний лікар Святослав Миколайович, все доступно пояснює. Прийду ще. Дякуємо.

Артур 27.04.2018

Лікар Гопкало Станіслав - дуже позитивний та кропіткий.

Андрій 23.04.2018

Гарно прийняли. Уважний лікар-дерматолог Гопкало Святослав. Дякую.

Ольга 18.04.2018

Дуже сподобався лікар-дерматолог Святослав Миколайович - уважний, кваліфікований, приємний.

Дмитро 06.04.2018

Сподобався Святослав Миколайович. Уважно, компетентно підійшов до питання. На всі питання відповів. Буду його рекомендувати друзям, родичам.

Вікторія 21.03.2018

Адміністратори уважні. Лікар Гопкало провів детальний збір даних анамнезу, ретельний огляд, консультацію. Медсестри привітні, безболісно провели щеплення.

Ганна 16.03.2018

Святослав Миколайович - добрий та уважний лікар-дерматолог.

Борис 20.02.2018

Хотілося б висловити вдячність Святославу Миколайовичу за професійну консультацію та огляд, а також медичним сестрам за чітку, професійну роботу. На всі свої запитання поставлені лікарю та медсестрам я отримав чітку та кваліфіковану відповідь. Дякую Вам!

Вадим 13.02.2018

Клініка хороша. Персонал уважний, чуйний. Окремо хочеться відзначити доктора Святослава Миколайовича, уважний, може вислухати пацієнта, правильно підібрати лікування. Одним словом дякую !!!!

Ольга 13.02.2018

Хочу подякувати лікарю Гопкало Святославу Миколайовичу за чуйність і правильний підхід. Діагноз поставлений правильно, ніяких зайвих додаткових обстежень і аналізів не призначав, так як захворювання, як то кажуть, на обличчя, вірніше на шкірі) Зараз дуже дорогі ліки і висока вартість аналізів. Лікар, розуміючи таку ситуацію, без потреби не призначає зайвого. За що дуже вдячна. Хоча, можливо, у деяких інша думка ... Як то кажуть у багатих свої вимоги і бачення.

Читати далі
Ольга Панасюк 13.02.2018

Хочу подякувати лікаря Гопкало Святослава Миколайовича за чуйність і правильний підхід. Діагноз поставлений правильно, ніяких зайвих додаткових обстежень і аналізів не призначав, так як захворювання, як то кажуть, на обличчя, вірніше на шкірі) Зараз дуже дорогі ліки і висока вартість аналізів. Лікар, розуміючи таку ситуацію, без потреби не призначає зайвого. За що дуже вдячна. Хоча, можливо, у деяких інша думка ... Як то кажуть у багатих свої вимоги і бачення.

Читати далі
Вікторія 07.02.2018

Дуже двозначні враження. Спершу хороше: - в клініці зручний графік роботи, лікарі приймають на вихідних; - всередині чистенько, на вході є бахіли; - є водичка. З того, що здивувало неприємно: - попросили зачекати, бо лікар зайнятий, і забули. Після хвилин 25 я підійшла і запитала, чи довго ще чекати, на що отримала відповідь, ой, заходьте, лікар вже давно прийшов.... - але головним здивуванням був лікар-дерматолог Гопкало С.М. Щоразу коли я намагалась розповісти, що мене турбує, він перебивав і казав, що треба заповнити картку. Я вже знаю всю історію про новий комп"ютер лікаря і що він "вчиться печатати", ми печатали мені картку хвилин 40, бо ж раніше все писали, а тепер от "можна красивенько все напечатати". Потім огляд був хвилини дві, а потім ми "печатали мені висновок", який складався з одного речення, рекомендована мазь і дієта. А усно було озвучено "Ви ж все життя лікуєтесь, Ви вже краще за мене все знаєте, що робити". А те, що мене хвилює, лікар так і не захотів слухати. Це було прекрасно, шкода тільки витраченого часу. Дуже хочеться вірити, що не у всіх лікарів такий підхід, Гопкала однозначно не рекомендую, на жаль.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 22.01.2019

Шановна Вікторіє, перепрошуємо за незручності та негативні емоції під час відвідання нашої клініки. Ми зробили декілька спроб зв᾽язатися з Вами, щоб обговорити дану ситуацію та принести свої вибачення, однак, дані спроби були неуспішними. Ми ретельно опрацювали Ваші зауваження та вжили заходів щодо неможливості повторення подібних помилок у майбутньому. Ще раз перепрошуємо за ситуацію, що склалася. З повагою, Адміністрація «Смарт Медікал Центр»

Читати далі

Записатись на прийом