Мартиненко Станіслав Володимирович — масажист Smart Medical Center
Мартыненко Станислав Владимирович

Мартиненко Станіслав Володимирович

Рейтинг:
4.9
  • Спеціальність Масажист. Вища категорія за фахом "Сестринська справа"
  • Досвід роботи Рік початку практики: 1995
    Досвід роботи: 24 роки
  • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Мартиненко Станіслав Володимирович

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
  • Курс спеціалізації з лікувального масажу та лікувальної фізкультури при Київському науково-дослідному інституті ортопедії МОЗ України, 1995 р.
  • Київське медичне училище №3, 1996 р.
  • Курси підвищення кваліфікації з масажу та фізіотерапії, 2012 р.
Спеціалізується на всіх видах масажу для дорослих та дітей від народження.

Інформація про фахівця

  • Масаж дорослим
  • Масаж дітям, зокрема з неврологічними та ортопедичними проблемами

Дипломи та сертифікати

Записатись на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Полтавець Юлія 29.05.2019

Ходили на масаж з немовлям. Залишилися дуже задоволені. Мартиненко Станіслав Володимирович - чудовий фахівець і привітна людина. Він уважний (завжди запитував, як дитина почувалася після попереднього сеансу, чи немає алергічних реакцій на олійку для масажу) і вміє працювати з такими маленькими клієнтами. А ще, крім хорошого масажу для дитини, батьки отримують гарний настрій від спілкування з приємною людиною. Дякуємо!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 29.05.2019

Юліє, дякуємо за такий розгорнутий відгук про нашого масажиста Мартиненка Станіслава Володимировича. Щиро бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині.

Альона 10.04.2019

Дуже вдячна Станіславу Володимировичу за допомогу! Уважний, тактовний, але найголовніше, професіонал з золотими руками. Завдяки курсу масажів зникли болі в шиї, стало легше рухатися і навіть дихати! :) Дякуємо!

✍ Відповідь від адміністрації 10.04.2019

Альоно, дуже дякуємо вам за відгук про масажиста Станіслава Володимировича! Бажаємо вам міцного здоров'я.

Алла 26.03.2019

Висловлюю щиру подяку масажисту Мартиненко Станіславу Володимировичу за професіоналізм при проведенні масажу, тактовність і уважне ставлення до клієнта.

✍ Відповідь від адміністрації 28.03.2019

Алло, дякуємо за такий теплий відгук про масажиста Станіслава Володимировича Мартиненка! Бажаємо Вам міцного здоров'я.

Тетяна 03.03.2019

Величезна подяка масажисту Мартиненку Станіславу Володимировичу, тільки сьогодні закінчила курс лікувального масажу, два тижні тому прийшла скукоженний від болю в спині, а сьогодні пішла струнка і щаслива, а все завдяки золотим рукам і професіоналізму Станіслава Володимировича. Дякую всім дівчатам на ресепшені за доброзичливість і увагу до пацієнтів. Дякую усім дівчатам клінінгу за ідеальну чистоту. Дякую керівництву клініки за комфортні умови і можливість пригоститися чашкою чаю або кави.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 06.03.2019

Тетяно, величезне спасибі за такий теплий відгук про клініку та її фахівців! Ми завжди раді допомагати, щоб наші відвідувачі почувалися комфортно. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Gabriel 12.11.2018

A nice doctor, good with my baby.

✍ Відповідь від адміністрації 12.11.2018

Thank you, Gabriel, for your feedback

Неля 24.10.2018

Як мама однорічної дитини потребувала фахової допомоги масажиста для спини і ніг. Нещодавно завершила курс масажу і мій організм мені подякував, а я, в свою чергу, безмежно дякую Вам, Мартиненко Станіслав Володимирович, за чудову професійну допомогу! Раджу усім, хто потребує, звертатися до цього фахівця на здоров'я!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 24.10.2018

Неля, нам приємно, що Ви залишились задоволені відвідуванням нашої клініки. Дякуємо за високу оцінку кваліфікації Мартиненка Станіслава Володимировича! Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров'я!

Дар'я 26.09.2018

Чудовий доктор! Ходили до масажиста Мартиненко Станіслава Володимировича з шестимісячним сином на масаж, дуже уважний, точно професіонал своєї справи. Рекомендуємо лікаря для малюків!

Любов 10.09.2018

Хочу подякувати Мартиненко Станіславу Володимировичу, як масажиста, який знає свою справу. Грамотний підхід до справи і хороша кваліфікація. Були проблеми зі спиною, після другого сеансу стало набагато легше, тепер поперек більше не турбує. Я задоволена результатом, раджу.

Читати далі
Дмитро М 05.09.2018

Дуже задоволений результатом прийому у Мартиненко Станіслава Володимировича. Після першого відвідування відчув себе набагато краще.

Език Любов 22.08.2018

Хочу подякувати Мартиненко Станіславу Володимировичу, як масажисту, який знає свою справу. Грамотний підхід до справи і хороша кваліфікація. Були проблеми зі спиною, після другого сеансу стало набагато легше, тепер поперек більше не турбує. Я задоволена результатом, раджу.

Читати далі
Наталія 20.07.2018

Отримала негативний досвід щодо массажу. Лікарі використовують масло для массажу найдешевше, найгіршої якості!!! В мене після нього уся спина покрилась мілким сипом! Тепер не знаю як від того позбавитись! Зверніть увагу!, беріть своє масло! Також не сподобалось, що немає достатньо часу для відпочинку після масажу, дуже щільно записують пацієнтів!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 15.10.2018

Наталіє, дякуємо за зворотній зв᾽язок. Перепрошуємо за негативний досвід в нашій клініці. Шкода, що питання виникли вже після проходження Вами усіх запланованих курсів масажу і ми не мали змоги врахувати Ваші побажання під час обслуговування. Масла для роботи масажистів підбиралися з урахуванням їх належної якості та властивості не викликати алергічні реакції. Але ми, безумовно, врахуємо Ваші побажання та забезпечимо можливість застосування масла для масажу, яке обере та принесе з собою клієнт. Щодо часу між сеансами масажу – зазвичай ми залишаємо 15 хвилин для того, аби можна було спокійно зібратися. Якщо є потреба перебувати в клініці довше – для цього облаштовані місця очікування, де можна зручно розташуватися, посидіти, почитати, випити безкоштовно чай /каву / воду.

Читати далі
Ольга 17.05.2018

Сказати, що масажист мені допоміг - це нічого не сказати! Звернулася по швидкій з різким болем в попереку, 2 дні мук, поганий сон, пекельний біль в попереку навіть в нерухомому стані. Чесно скажу, не особливо вірила в результат з першого разу. Але як же приємно зараз писати цей відгук і не відчувати біль в спині! Вдячна Смарт Медіал Центру за те, що у вас є такі фахівці як Мартиненко Станіслав!

Читати далі
Вікторія 09.05.2018

Дуже задоволена якістю роботи фахівця. Професійно, з прекрасним ставленням до клієнта. Велике спасибі!!!

Записатись на прийом