Мирошниченко Тетяна Вікторівна — лікар-акушер-гінеколог Smart Medical Center
Мирошниченко

Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Рейтинг:
4.9
  • Спеціальність Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики, лікар-мамолог
  • Досвід роботи Рік початку практики: 2002
    Досвід роботи: 17 років
  • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Освіта та професійні досягнення

Закінчила:
  • Донецький медичний університет, 2002 г.
  • ТУ "Лікування патології шийки матки"
  • ТУ "УЗД в акушерстві та гінекології" 2017 р.
  • ТУ "Перинатальна діагностика вроджених і спадкових патологій плоду в першому триместрі вагітності" 2017 р.

Дипломи та сертифікати

Записатись на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анонім 20.05.2019

Приємна атмосфера, ввічливий персонал, кваліфіковані фахівці. Мирошниченко Т.В. - кращий лікар у якого я була на прийомі.

✍ Відповідь від адміністрації 22.05.2019

Вітаємо. Дуже дякуємо за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Мирошниченко Тетяну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена 20.05.2019

Хочу подякувати Тетяні Вікторівні Мирошниченко за професійний підхід і гарне ставлення!

✍ Відповідь від адміністрації 22.05.2019

Олено, дякуємо за відгук про Мирошниченко Т.В. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Віта 23.04.2019

Чисте гарне приміщення, тепла атмосфера, привітні люди. Мирошниченко Тетяна Вікторівна - людина своєї справи, привітна, гарне ставлення, чудовий лікар! Рекомендую!

✍ Відповідь від адміністрації 23.04.2019

Віто, велике спасибі за відгук про лікаря Тетяну Вікторівну Мирошниченко та клініку Smart Medical Center. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Аліна 22.04.2019

У клініці була вперше, чула тільки позитивні відгуки. Швидко та якісно. Дуже задоволена. Мірошниченко Тетяна Вікторівна фахівець своєї справи.

✍ Відповідь від адміністрації 22.04.2019

Аліно, дякуємо за відугк про лікаря-гінеколога Тетяну Мирошниченко. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна 20.04.2019

Хороша клініка, все робиться на місці, не потрібно їхати і здавати аналізи в інші місця, величезний вибір медичних послуг. Мірошниченко Т.В. Дуже приємна людина, тямущий фахівець!

✍ Відповідь від адміністрації 20.04.2019

Тетяно, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога та мамолога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечувати максимально комплексні послуги в межах одного закладу. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана 19.04.2019

Вирішила зробити комплексне УЗД в яке входить УЗД щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу. На УЗД показало все добре- це добре, але маю сумніви щодо якісного огляду, так як три УЗД було зроблено дуже швидко. І в мене залишився сумна щодо якості зробленого УЗД. Можливо це тому що це такий комплексний огляд і зроблений аби зроблений??? Бо робила взимку УЗД малого тазу в іншому місці, то робили набагато якісніше і результати були інші, а тут проблеми що виявили там не побачили. Так навіщо робити таке УЗД за яке платиш гроші? Наголошую на тому що хотіла для себе зробити контрольне УЗД, але жалкую що звернулась до вас і до цього лікаря Мирошниченко Тетяни.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 14.05.2019

Оксано, дякуємо за зворотній зв'язок. Ми передали ваш відгук у відділ контролю якості.

Тетяна 17.04.2019

Дуже задоволена роботою клініки. Все чітко, вчасно. Гінеколог Тетяна Мирошниченко уважна і дуже приємна.

✍ Відповідь від адміністрації 17.04.2019

Тетяно, щиро вдячні за відгук про роботу клініки Смарт Медікал та гінеколога Тетяну Вікторівну Мирошниченко! Бажаємо вам міцного здоров'я.

Андрій 15.04.2019

Ходили з дружиною до Мірошніченко Т.В. для того,щоб призначили оральні контрацептиви. Здали всі необхідні аналізи для правильного призначення, лікар сказала, що побічні ефекти проявляються дуже рідко і вони не значні. Як результат- препарат зовсім не підійшов, проявились побочки навіть ті, про які лікар не попереджувала. Коли прийшли для того, щоб відмінити, лікар дала дуже стислі рекомендації, не порадила, що робити для того, щоб вийти з цієї ситуації і звести до мінімуму побічні дії. НЕ БУДЕМО РЕКОМЕНДУВАТИ своїм знайомим.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 14.05.2019

Андрію, дякуємо за зворотній зв'язок. Так, на жаль, підібрати оптимальний контрацептив непросто і вдається далеко не з першого разу. Ми передали ваш відгук у відділ контролю якості і будемо докладати зусиль для вирішення вашого питання. Бажаємо вам і вашій дружині міцного здоров'я.

Читати далі
Світлана 03.04.2019

Я дуже вдячна за створену приємну атмосферу в самому приміщенні: чисто, затишно, зі смаком, зручно. Вдячна за увагу до пацієнта й помірні ціни на послуги. Я отримала повні відповіді на свої запитання на рецепції, лікарі також проявили ввічливість і, що було приємно, виявили небайдужість до змін у моєму здоров'ї. Мирошніченко Тетяні Вікторівні - подяка!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 03.04.2019

Світлано, щиро дякуємо за такі теплі слова про роботу клініки та її фахівців. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга 21.01.2019

Мирошниченко Тетяна Вікторівна - уважна і розташовуюча до себе людина. Як фахівець - Тетяна Вікторівна знаходиться на своєму місці!

✍ Відповідь від адміністрації 21.01.2019

Ольго, щиро дякуємо вам за відгук про лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Анна 09.01.2019

Очень хорошая и внимательная врач Татьяна Викторовна, быстро и доступно объяснила что показало Узи. Клиника чистая, уютная, с новым оборудованием

Тетяна 18.12.2018

Добрий день. Мені сподобалася ваша клініка, зручне для мене місце розташування, чисте і комфортне приміщення, сучасне обладнання, адекватні ціни, ввічлива адміністратор Матвієнко Яна Василівна доступно пояснила інформацію. Лікар гінеколог Мірошниченко Тетяна Вікторівна, мені дуже сподобалася! Професійно провела обстеження, інтелігентний і добродушна людина. Тільки позитивні рекомендації. Так само я була у лікаря дерматолога Горзов Галини Ігорівни, уважний і приємний доктор, поставила правильний діагноз і провела лікування. Рекомендую!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 18.12.2018

Тетяно, дякуємо за відгук про лікарів та медцентр Smart Medical Center. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Олена 01.12.2018

Сподобалася ця клініка, записалася на прийом до гінеколога, потрапила до Мирошніченко Т.В, дуже приємна, уважна жінка, професіонал своєї справи :) Ціни хороші, все чистенько і свіжо :)

✍ Відповідь від адміністрації 03.12.2018

Дякуємо за відгук про лікаря та Smart Medical Center. Бажаємо здоров'я вам та вашій родині

Наталія 21.11.2018

Хочу відзначити професійний рівень та щиру людяність гінеколога Мирошниченко Т. В. Прийняла мене без попереднього запису з кровотечею. Зробивши УЗД відразу заспокоїла мене з приводу моїх надуманих страхів та призначила ефективне лікування. Вже до вечора проблема зникла. Дякую.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 21.11.2018

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря Тетяну Мирошниченко. Бажаємо вам здоров'я.

Олександра Степанівна 05.11.2018

Вже в третє звернулася до вашої клініки. Хочу подякувати вашій адміністрації, від лікаря до санітарки, за вічливість, уважність, за комфорт. Хочу висловити подяку лікарю Мирошниченко Т.В.
Відгук в анкеті

✍ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Нам приємно, що ви залишились задоволені обслуговуванням клініки та високо оцінили кваліфікацію лікаря Мирошниченко Тетяни. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Жученко Галина Миколаївна 18.10.2018

Дуже уважний лікар гінеколог Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Кваліфікований спеціаліст, надала допомогу в лікуванні. Велике дякую!

✍ Відповідь від адміністрації 18.10.2018

Галино Миколаївно, дякуємо, що знайшли час написати відгук і високо оцінили професіоналізм лікаря Мирошниченко Тетяни Вікторівни. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Олена Севастьянов 18.09.2018

Клініка дуже затишна і красива. Була у лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяни Вікторівни. Лікар дуже приємна, проконсультувала, відповіла на всі питання. Дякую!

Олена 13.09.2018

Клініка дуже затишна і красива. Була у лікаря-гінеколога Мірошниченко Тетяни Вікторівни. Лікар дуже приємна, проконсультувала, відповіла на всі питання. Дякую!

Олена 13.09.2018

Була в клініці на УЗД органів малого таза. Лікар здалася не зовсім компетентною, не могла розглянути міому, хоча я говорила про неї, сумнівалася, водила на інший апарат УЗД, де уточнювала ще у колеги, що це в порожнині, в кінцевому підсумку вдалося визначити розмір ,, виписку чекала хвилин 15, узі зайняло рівно годину, це дуже довго. Одне радує ціни адекватние.От лікаря гінеколога-акушера і узі, не почула жодних пояснень і уточнень, дуже шкода.

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 16.10.2018

Олено, дякуємо за зворотній зв‘язок. Ми зв‘яжемося з Вами додатково, щоб обговорити питання, якщо такі залишилися, та надати на них відповідь. Щодо лікаря, яка проводила дослідження, - даний лікар має великий досвід роботи, вищу кваліфікаційну категорію за фахом «акушерство і гінекологія» та спеціалізацію з ультразвукової діагностики. Ваш випадок був непростим для діагностики, що трапляється в практиці, тому даному питанню було приділено достатньо багато уваги. У разі необхідності висловлюємо готовність щодо проведення лікарського консиліуму, щоб зняти усі питання.

Читати далі
Катерина 18.08.2018

Відмінне обслуговування, висококваліфіковані фахівці - лікар-гінеколог Мирошниченко Тетяна Вікторівна, приємні ціни. Дякуємо за Вашу важку працю.

Ірина 06.08.2018

Вдячна за консультацію лікарю-гінекологу Мирошниченко Тетяні Вікторівні!!!

Марина 06.08.2018

Добрі, чемні, привітні адміністратори та професійний лікар-гінеколог Мирошниченко Тетяна Вікторівна!

Ірина 06.08.2018

Перший раз у Вашій клініці. Дуже привітний і доброзичливий персонал. Лікар гінеколог Мірошниченко Тетяна Вікторівна дуже уважний, відмінний фахівець.

Елла 02.08.2018

Уважність та обережність лікаря гінеколога Мирошниченко Тетяни Вікторівни вражає,по гарному)))Дякую.

Наталія 16.07.2018

Все сподобалось. Дякую лікарю Мирошниченко Т.В. УЗД зроблено професійно!

Аліна 16.07.2018

Консультацією лікаря залишилась задоволена.

Валерія 02.07.2018

Дуже уважний лікар-гінеколог Тетяна Мірошниченко.

Ліна 02.07.2018

Дуже задоволена першого разу. Велике дякую.

Юлія 24.06.2018

Хочу подякувати Тетяну Вікторівну! Висококваліфікований лікар і чуйна людина. Уважна, спокійна. Без зайвої метушні. Розклала все по поличках. На прийомі відчуваєш себе дуже комфортно. В її особі я знайшла свого доктора. Дуже важливо, коли відчуваєш довіру до лікаря.

Читати далі
Юлія 15.06.2018

Дуже високоякісна клініка та дуже хороші лікарі, особливо сподобалась гінеколог Мирошниченко.

Марина 13.06.2018

Все дуже сподобалося. Лікар Мірошниченко дуже сподобалася. Відмінний гінеколог!

Оксана 01.06.2018

Ввічливий та професійний персонал, приємна лікарка Мирошниченко.

Наталія 25.05.2018

Дякую за обслуговування. Уважний персонал. Чудовий доктор Мірошниченко. Приємна атмосфера.

08.05.2018

Відвідувала дану клініку вже два рази. Довгий час сумнівалася чи варто витрачати гроші на відвідування .. Однак, після відвідування лікаря гінеколога Мирошниченко залишилася дуже задоволена. Уважний, доброзичливий лікар, відповіла на всі мої запитання і навіть більше. Заспокоїла і розписала для мене лікування. Не стала насильно вимагати з мене інші непотрібні аналізи, як це роблять багато інших лікарів. Дуже приємний ремонт в клініці і привітний персонал. Дуже задоволена сьогоднішнім візитом в дану клініку. Рекомендую.

Читати далі
Катерина 08.05.2018

Все сподобалось, адміністратори дуже уважні і ввічливі. Тетяна Вікторівна дуже сподобалася як лікар. Швидко й без черг.

Вікторія 27.04.2018

Хочу подякувати лікарю УЗД - Мирошниченко Тетяні Вікторівні. Людина з великої літери.

Записатись на прийом