Орлова Олена Олександрівна

Орлова Олена Олександрівна

Рейтинг лікаря:
4.8
 • Спеціальність Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2003
  Досвід роботи: 15 років
 • Володіння мовами Англійська, німецька - середній рівень
 • Науковий ступінь Кандидат медичних наук
 • Активність Опубліковані методичні рекомендації - 1, наукові статті - 12

Орлова Олена Олександрівна

Освіта та професійні досягнення

Закінчила :
 • Сумський державний університет, лікувальна справа, 2003 р.
 • Сумський державний університет, акушерство і гінекологія, 2005 р.
 • Національну академію державного управління при Президентові України, державне управління у сфері охорони здоров'я, 2017 р.
Курси:
 • листопад 2005 року — курси стажування з кольпоскопії на базі Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру.
 • травень 2007 року — курси тематичного удосконалення “Сучасні проблеми в акушерстві та гінекології” на базі Медичного інституту Сумського державного університету.
 • червень 2007 року — курси тематичного удосконалення “МКХ — Х” на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
 • березень 2008 року — курси спеціалізації за спеціальністю “Організація і управління охороною здоровя” на базі Донецького національного медичного університету імені М. Горького.
 • січень 2010 року — курси  тематичного удосконалення “УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології” на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
 • березень 2010 року — курси тематичного удосконалення “Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя” на базі НМАПО імені П. Л. Шупика.
Публікації лікаря: Медико-соціальне обгрунтування моделі планування сім'ї ВІЛ-інфікованих жінок Адаптована клінічна настанова, заснована на доказах: "Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини" Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги "Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини" Планування сім'ї у ВІЛ-інфікованих жінок як базова стратегія профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини Актуальність медико-демографічних питань у соціальній політиці Актуальність питань гендерної рівності в політичному житті України

Дипломи та сертифікати лікаря

Записатись на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Євгенія 11.10.2018

Ходжу до Орлової Олени Олександрівні дуже давно. Потрапила до цього лікаря випадково, але після першої зустрічі зрозуміла, що ця людина - лікар з великої літери. Вона дуже уважна. Завжди, якщо мене турбували якісь болі, і перш, ніж прийдуть аналізи, лікар вже призначала мені лікування, щоб полегшити мені життя. Я хочу сказати Вам велике спасибі. Таких лікарів я ще не зустрічала.

Читати далі
Відповідь від адміністрації 11.10.2018

Євгеніє, дякуємо, що знайшли час написати відгук і високо оцінили професіоналізм лікаря. Бажаємо Вам здоров'я!

Ангеліна 18.09.2018

Може бути лікар і високої кваліфікації, але залишилася незадоволена байдужим ставленням. При скарзі на хворобливі відчуття була відповідь "це нормально" і в висновку зазначено, що огляд був безболісним ...

Відповідь від адміністрації 11.10.2018

Ангеліно, нам дуже прикро. що у Вас залишилися такі враження, приносимо вибачення. З лікарем проведено бесіду з цього питання. Сподіваємося, у подальшому непорозумінь не виникатиме.

Вікторія 09.09.2018

Краща клініка і кращі фахівці. Завжди чисто, завжди вас зустрічають з посмішкою, завжди якісь бонуси і знижки для клієнтів і все продумано для вашої зручності. Окреме спасибі хочеться сказати гінекологу Орловій Олені Олександрівні! Сказати, що це лікар від Бога - це нічого не сказати! Дуже педантична, дуже уважна, завжди чітко знає відповідь на всі поставлені запитання! Продовжувати можна безкінечно! Дуже рекомендую!

Читати далі
Юлія 18.08.2018

Найкращий і найуважніший гінеколог в Києві Орлова Олена Олександрівна!

Наталія 07.08.2018

Велика подяка гінекологу Орловій Олені Олександрівні за консультацію і правильно підібрану схему лікування. В моєму віці, це звичайно не перший лікар-гінеколог, у якого я була на прийомі, але можу однозначно сказати, що при потребі я буду звертатися саме до Олени Олександрівни. Я знайшла свого гінеколога. Дякую!

Читати далі
Ганна 02.08.2018

Чудове обслуговування лікаря гінеколога Орлової Олени Олександрівни!

Олена 02.08.2018

Дуже хороший і уважний доктор гінеколог Орлова Олена Олександрівна, рекомендую!

Вероніка 27.07.2018

Дуже гарний сервіс. Дякую!

Вероніка 24.07.2018

Дуже гарний сервіс. Орлова Олена Олександрівна - чудовий лікар. Дякую!

Тетяна 24.07.2018

Персонал уважний та дуже люб'язний, лікар сподобалась.

Роксолана 20.07.2018

Перший раз звернулася в клініку. Приємно вразив сервіс та чистота клініки.

Ганна 20.07.2018

Дуже обурена !!! Була на УЗД виявили геморагічну кісту, після доктор призначила протизаплідні і вобензим на 2 місяці !!! Після 5 днів прийому табл. (Після "критичних днів" вирішила зробити контрольне УЗД і як виявилося кісти не якийсь НЕМАЄ !! Я не виключаю, що може так лікування вплинуло (хоча сумніваюся,) .Але питання навіщо мене напихати протизаплідними без контролю УЗД.Ми з чоловіком плануємо вагітність, з чим раніше звернулися до лікаря. Замість цього зараз потрібно пити табл. які мені не потрібні (протизаплідні не можна кидати по середині курсу!) і вагітність не настане як мінімум ще 1-2 міс. Я довірилася Вам, була не один раз у вашій клініці і так неуважно і безвідповідально ставитися до своїх пацієнтів!

Читати далі
Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Анна, спасибі за Ваш відгук. Запрошуємо Вас на безкоштовний консиліум лікарів (акушер-гінеколог і лікар ультразвукової діагностики), на якому ми відповімо на всі питання, які у вас залишилися і спільно знайдемо оптимальне їх рішення. Ми зв'яжемося з Вами в найближчий день для того, щоб запропонувати відповідні для Вас день і час.

Читати далі
Олена 16.07.2018

Хочеться, висловити свою подяку Орлової Олені Олександрівні, дуже чуйний і уважний чоловік і дуже грамотний фахівець, приходячи на прийом розумієш що ти в надійних руках! Спасибі величезне за ваше добре ставлення, за допомогу, увагу)) Бажаю Вам сил і здоров'я, успіхів у вашій роботі!

Читати далі
Наталія 02.07.2018

Приємна клініка, сподобався нестандартний дизайн приміщення, просторо, чисто, friendly. Лікарі та адміністратори приємні в спілкуванні і професіонали.

Ганна 02.07.2018

Хороший доктор! Дуже уважна, аналізи бере майже не відчуваєш!

Лілія 07.05.2018

Лікар Орлова, коли прийшли результати аналізу, сказала,що все добре, а насправді запалення матки. А Узд взагалі ні про що. Ворогові не побажаєш таких лікарів. Їм наплювати на ваше здоров'я і вас. Їм головне гроші подавай

Відповідь від адміністрації 14.10.2018

Ліліє, нам дуже неприємно і образливо отримувати подібні відгуки, оскільки у даному випадку провини наших лікарів немає. Щодо діагностики запалення матки, яке Вам, з Ваших слів, діагностували інші лікарі, надаємо інформацію, що запалення матки (ендометрит) виникає, як наслідок: ускладнених пологів, аборту, кесаревого розтину, у жінок, що використовують внутрішньоматкову спіраль; у пацієнток, що мають загальні і місцеві інфекційні захворювання (найчастіше збудниками є гонококи, хламідії, уреаплазма, мікоплазма, стрептококи, гарднерелла). Симптомами гострого запалення матки є підвищення температури до 39-40ºс, болі в нижній частині живота, в паху, часто віддають в спину і в пряму кишку, поява брудно-жовтих виділень (іноді з домішками крові) з характерним смердючим, гнильним запахом, загальна слабкість, серцебиття, почастішання пульсу, болісний гінекологічний огляд - виражена болючість матки при пальпації по боках, де проходять великі лімфатичні судини, зміщення за шийку матки також дуже болючі. Пацієнтка, у якої діагностовано запалення матки, підлягає обов’язковій негайній госпіталізації. Базовим лікуванням запалення матки є антибіотикотерапія. Антибіотики підбираються на основі результатів посіву та чутливості збудника до препаратів. У Вашому випадку жодних ознак, які б свідчили про запалення матки, не було, а гіпердіагностикою з метою отримання прибутку ми не займаємося. Щодо узд органів малого тазу у малому терміні вагітності, інформуємо, що протокол дослідження у повній мірі відповідає стандартам МОЗ України. Проаналізувавши даний випадок комісійно, зазначаємо, що за результатами огляду та отриманих лабораторних досліджень була показана санація, яку оптимально провести після 12 тижнів вагітності. Беручи до уваги термін вагітності 4-5 тижнів, призначення антимікотичних препаратів для санації є небезпечним з точки зору тератогенної дії лікарських препаратів даної групи. Тератогенність полягає в порушенні нормального розвитку ембріону, виникненні вроджених вад розвитку плоду чи ускладненні перебігу вагітності. Таким чином, враховуючи користь та ризики для матері та плоду, досвідчений лікар акушер-гінеколог призначає санацію для вагітної саме після закінчення періоду ембріогенезу (після 12 тижнів вагітності). Виробники лікарських засобів в анотації до препаратів застерігають про можливі ризики в даних випадках. Бажаємо Вам здоров‘я.

Читати далі
Ірина 04.05.2018

Одразу відчувається робота кваліфікованих та досвідчених працівників. Буду рекомендувати Smart Medical Cеnter та лікаря Орлову всім знайомим.

Аліна 27.04.2018

Дякую. Мені було комфортно відвідати вашу клініку. Олена Олександрівна дуже приємна і уважна людина, професійна. Консультація відбувалась з усією увагою лікаря.

Олена 06.04.2018

Дуже уважна і приємна лікарка Олена Орлова. Отримала консультацію і набір процедур в повному обсязі. Дякую!

Альона 01.03.2018

Отримала відповіді на бажані питання. І лікування. Дякуємо.

Юлія Дулепа 20.12.2017

Мене звати Юлія. Я відвідую гінеколога Орлову Олену Олександрівну в цій клініці, і кращого доктора я не зустрічала! Вона дуже добра, уважна, розуміюча, добре пояснює і відповідає зрозуміло на кожне питання, вона підбирає лікування і ефективно і бюджетно, нічого зайвого і все допомагає! З кожним походом до неї, проблем все менше і менше :) Ще хочу подякувати дівчинку на ресепшені (брюнетка з каре, забула як звати на жаль, але на мою Люда) Як то підійшла я розплачуватися за прийом, пам'ятаю вибігла вся в сльозах від узіста , поганий діагноз, і від шоку я забула свій пін код ... Готівки як на зло теж не вистачало. І вона дуже мене врятувала, дозволила їй перевести гроші через приват 24, і розплатитися зі своєї карти. Здавалося б, це не її проблеми, але людина дуже мені допоміг! Спасибі ще раз :) Ходжу тільки сюди

Читати далі
Світлана 03.10.2017

Дуже гарно і чисто)) Лікар сподобалася. Буду і надалі ходити до вас.

Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Вітаємо, Світлано! Дякуємо за Ваш відгук про Орлову Олену Олександрівну. Не хворійте.

Ольга 27.09.2017

Сподобалося. Чисто, ново, акуратно. Лікар хороша.

Відповідь від адміністрації 16.10.2018

Добридень, Ольго. Раді, що Вам у нас сподобалося. Дякуємо.

Лілія 11.09.2017

Лікар Орлова Олена - просто лапочка! Чисто, приємно, запропонували чай, каву, воду. Прохожу лікування за призначенням.

Ангеліна 11.08.2017

Добрий день))) в цілому враження позитивне)) привітний персонал) дівчата адміністратори приємні і ввічливі)) була на прийомі у Орлової Олени Олександрівни вже 2 рази ... дуже приємна і видно, що з душею а не просто за гроші) Сподіваюся, що я з допомогою її буду здоровою)) Спасибі)))

Читати далі
Відповідь від адміністрації 05.10.2018

Добрый день, Ангелина. Спасибо большое за приятные слова о медцентре и Елене Орловой. Желаем Вам здоровья.

Тетяна 29.07.2017

Потрапила у клініку за порадою друзів і не пожалкувала у виборі! Атмосфера зовсім не лікарняна:) Прийом проводила Орлова Олена, дуже приємний і кваліфікованиний робітник. Не шкодуйте часу та грошей займіться своїм здоров*ям, а в цьому Вам допоможе Smart Medical Center.

Читати далі
Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Тетяно, дякуємо за відгук. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Записатись на прийом