Степаненко Оксана Григорівна — медсестра Smart Medical Center
Степаненко

Степаненко Оксана Григорівна

Рейтинг:
5.0
  • Спеціальність Медична сестра вищої категорії
  • Досвід роботи Рік початку практики: 1997
    Досвід роботи: 22 роки
  • Володіння мовами Англійська - базовий
  • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Степаненко Оксана Григорівна

Освіта та професійні досягнення

Закінчила Київське медичне училище № 2, 1997 р.
Записатись на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена 19.04.2019

Забір крові дитині проведено професійно, швидко та якісно, що дуже важливо при обслуговуванні саме дитячого контингенту. Дякуємо за комфорт.

✍ Відповідь від адміністрації 19.04.2019

Олено, дякуємо за такі теплі слова про медсестру Степаненко Оксану Григорівну та клініку Smart Medical Center. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб нашим маленьким пацієнтам було максимально комфортно. Бажаємо вам і вашій дитині міцного здоров'я.

Олена 25.02.2019

Хочу подякувати медсестрі Степаненко Оксані Григорівні за її професіоналізм! Робили синочку дві вакцинації від пневмококовой інфекції і від гепатиту А та В, дитина навіть не відчула. Велике дякую, золоті ручки! Здоров'я Вам і процвітання! Будемо ходити тільки до ВАС!!!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 26.02.2019

Олено, дуже вам дякуємо за такі теплі слова в адресу нашої медичної сестри Оксани Степаненко. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій дитині.

Марія 04.02.2019

Добрий день дякую Вам за Вашу працю, гарних лікарів, спокійну та приємну атмосферу! Також хочу особисто подякувати Вашій чуйній та кваліфікованій медичній сестрі Степаненко Оксані за її роботу та грамотне виконання своїх обов’язків. Вона вже не перший раз робить нам прививки згідно з календарем і коли я порівняла як нам це робили в дитячій поліклініці коли ти заходиш до кабінету і складається таке враження що ти прийшов до них додому, і як це робить Вона все пояснюючи, а також показуючи що саме колять Вашій дитині , коли я точно знаю що прививка буде зроблена правильно то тепер на прививання ми ходимо тільки до Вас і я прошу що б нам проводила процедуру саме Оксана. Також хочу подякувати імунологу Гельфановій Гані Михайлівні за кваліфіковану та зрозумілу консультацію відразу видно що людина на своєму місці, на всі питання я отримала зрозумілі для себе відповіді! Сподіваюся що так буде і на далі і клініка буде зберігати свій авторитет!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 04.02.2019

Дякуємо за такі приємні слова на адресу лікаря імунолога Гільфанової Анни та медичної сестри Степаненко Оксани! Нам надзвичано приємно отримувати такі відгуки. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Анна 03.02.2019

Перший раз відвідала вашу клініку для планової вакцинації. З дитинства шалено боюся уколів і щеплень! Оксана Григорівна розповіла все про вакцину і зробила укол так, що я спочатку навіть не зрозуміла що вже все! Дуже швидко і професійно !! Велике спасибі.

✍ Відповідь від адміністрації 05.02.2019

Анно, дуже дякуємо за відгук про нашу медичну сестру Степаненко Оксану та напрямок дорослої вакцинації. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Марія 09.01.2019

Здавала аналіз крові, Степаненко Оксана спеціаліст в своїй сфері, швидко,безболісно. Рекомендую! Раніше завжди були проблеми із забором крові.

Самойлова Наталя 24.12.2018

Дякую маніпуляційній сестрі Степаненко Оксані за високий професіоналізм. Робила щеплення від грипу і гепатиту В. Медсестра дотримувалась всіх правил щеплення - місце уколу, кут, вакцина потрібної температури... навіть, пауза після спиртової серветки.... шаную!!!🙏🏻🤘🏻 Тепер не хвилююсь і дітей приводити❤️ Дякую!!! Окрема подяка клініці за можливість випити каву/чай в момент очікування

Читати далі
Виктория 23.12.2018

Сегодня в клинике сдавали анализ крови с вены ребёнку у Степаненко Оксаны, анализ взяла просто супер, совершенно не больно. Дочь назвала Оксану феей) и сказала про анализ, что как комарик !!!) Спасибо вам большое!!!

Марія 11.12.2018

Дякую Степаненко Оксані Григорівні, уважна і турботлива, чуйна і добродушна, справжній мед. працівник. Побільше таких фахівців і люди були б здоровіші !!!

✍ Відповідь від адміністрації 22.01.2019

Маріє, дякуємо за відгук про медичну сестру Оксану Степаненко. Бажаємо вам та вашій родині здоров'я.

Антон 16.11.2018

Дуже задоволений роботою медсестри Степаненко Оксани. Безболісно робить уколи та ставить крапельницю. Завжди уважна.
Відгук в анкеті

✍ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Антон, щиро дякуємо вам за добрі слова на адресу медичної сестри Степаненко Оскани! Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров'я!

Наталія 14.11.2018

Висловлюю відверту подяку маніпуляційній сестрі Оксані за її майстерність, золоті руки та чуйне відношення до пацієнта!
Відгук в анкеті

✍ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Дякуємо за відгук про медичну сестру Оксану. Бажаємо вам та вашій сім'ї міцного здоров'я!

Анастасія 13.11.2018

Чудовий та уважний співробітник! Дуже професійно зробила прививку, що я навіть нічого не відчула. Дякую Вам.

✍ Відповідь від адміністрації 13.11.2018

Анастасіє, дякуємо за відгук про роботу медсестри Оксани. Вона справді дуже професійно робить безболісні уколи. Бажаємо вам здоров'я.

Vitaliy Shmylo 30.10.2018

Робив вакцинацію Ваксігрипом. Обслуговування на високому рівні, дякую.
відгук на Facebook

✍ Відповідь від адміністрації 30.10.2018

Дякуємо, що оцінили роботу медичного центру. Кожен відгук важливий для нас. Бажаємо вам та вашій родині здоров'я

Natali Samoylova 23.10.2018

Дякую медсестрі Степаненко Оксані Григорівні за професіоналізм в проведені 2-х щеплень - Ваксігрип + Енжерікс. Вакцини перед щепленням витримані до кімнатної t, витриманий час після спиртової серветки, кут і місце уколу бездоганно. Дякую, що не прийшлось хвилюватись і стежити за процедурою!
відгук на Facebook

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 23.10.2018

Дякуємо, що знайшли час написати відгук і високо оцінили професіоналізм медичної сестри Степаненко Оксани Григорівни! Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Юлія 23.09.2018

Дуже неприємна мадам, була на денному стаціонарі в цій клініці, ставлення хамське, фиркала на всі мої прохання поставити на катетер у вену, а звичайну маленьку голку! Перековиряла мені все вени, дві руки за два дні в синцях, я діабетик і це для мене просто неприйнятно! На інші зміни, що потрапляла в цій клініці медсестрички просто супер! За ціною: перековиряв мені все вени катетером я заплатила 330 грн інші медсестрички ставили нормальну систему з голкою, ціна 190 грн.Не дай Бог потрапити до такої медсестри!

Читати далі
✍ Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Юліє, дякуємо за відгук. Щоб забезпечити належну якість медичних послуг в клініці прийнято низку стандартів, у тому числі і рішення проводити внутрішньовенні інфузії із постановкою внутрішньовенного катетера. Але ми обов’язково звернемо увагу на Ваші зауваження та постараємося знайти оптимальне рішення для Вашого випадку, враховуючи особливості. Також медичній сестрі зроблено зауваження щодо коректного спілкування з відвідувачами.

Читати далі
Олена Михайлівна 18.09.2018

Дякую Вашому медичному закладу і всьому персоналу. Медсестрі Степаненко Оксані Григорівні дякую за золоті руки.

Тетяна 15.06.2018

Кваліфікація і уважність всіх працівників 5+.

Анонім 14.06.2018

Хотіла поділитися приємним враженням від вашої медичної сестри, на жаль ім'я і прізвище не запам'ятала, але залишилося позитивну думку, хотіла б порекомендувати її людям які як і я страждають від панічного страху уколів і аналізів) але ця дівчина, блондинка вона сьогодні в 8 ранку робила забір на с пептид, тест на глюкозу і т д Власне хотіла подякувати за ПРАВИЛЬНИЙ підхід до таких пацієнтів. На все добре, приємного дня.

Читати далі
Олександр 10.06.2018

Робили сьогодні (у Суботу) алергопробу малому (6 років). По перше - легкий запис - все що потрібно розказали по телефону. По-друге - на місці кваліфікована консультація та допомога. По третє - Оксана Григорівна граючись справилась із моїм малим у якого від любих уколів шалена істерика ))) Величезне Дякую (бо ми вже реально подумували, що в нас не получиться зробити алергопробу...) ! )

Читати далі

Записатись на прийом