Житник Володимир Олексійович — лікар ультразвукової діагностики Smart Medical Center
Житник Володимир Олексійович

Житник Володимир Олексійович

Рейтинг:
4.8
 • Спеціальність Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1986
  Досвід роботи: 33 роки
 • Володіння мовами Англійська - високий
 • Активність Учасник Асоціації лікарів УЗД діагностики, Українського доплерівського клубу.
 • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Житник Володимир Олексійович

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
 • Медичне училище м. Вовчанськ Харківської області, 1978 р.
 • Київський медичний інститут, 1986 р.
 • Київську національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Щупика, спеціальність "Ультразвукова діагностика", 2001 р.
Курси:
 • Курси спеціалізації УЗД, 2001 р.
 • Курси ендоскопії, 2002 р.
 • Передатестаційні курси з УЗД, 2006 р.
 • Курси доплерографії судин, 2007 р.
 • Курси ехокардіографії, 2008 р.
 • Курси доплерографії судин головного мозку в Науково-дослідному інституті нейрохірургії м. Києва, 2010 р.

Дипломи та сертифікати

 • владимир житнык сертификат
 • владимир житнык сертификат
 • владимир житнык сертификат
 • владимир житнык сертификат
 • владимир житнык сертификат
 • владимир житнык сертификат
 • владимир житнык сертификат
Записатись на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Юрій 12.02.2019

Приємна клініка, сучасне обладнання, результати аналізів отримали в той же день, висококваліфіковані лікарі, ціни на рівні подібних закладів, як бонус-знижка, яку можна використати навіть для членів родини, шкода що лише на протязі двох тижнів, якби місяць!

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 12.02.2019

Вітаємо, Юрію. Дуже дякуємо за ваш відгук про наш меичний центр. Знижку-подарунок дійсно можна використати лиже протягом 2 тижнів, але ж у нас також діють знижки на постійній основі, наприклад: -10% для пенсіонерів, студентів, учасників АТО та членів їх родин, людей з функціональними обмеженнями, при обслуговуванні двох і більше дітей.

Читати далі
Ольга 05.02.2019

Особлива подяка лікарю, який робив УЗД. Дуже компетентний лікар, допоміг спрямувати і дав чудові поради, куди звертатися далі. Велика подяка!

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 05.02.2019

Ольго, дуже дякуємо за позитивний відгук про лікаря ультразвукової діагностики Житника Володимира. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена 05.02.2019

Чисто, гарна робота адміністраторів, вчасно прийняли, склалося позитивне враження від візиту... Лікар УЗД Житник В.О. вразив своєю професійністю та гарним ставленням, немає нарікань, дякую!

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 05.02.2019

Олено, дуже дякуємо за відгук про лікаря ультразвукової діагностики Житника Володимира. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Дана 14.01.2019

Дуже хороший рівень обслуговування, про якість лікування - час покаже. Відчувається що лікар кваліфікований фахівець і уважний до хворого. Вирішили, що продовжимо лікування у вашій клініці. Радимо членам родини також відвідати вашу клініку.

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 14.01.2019

Дано, дякуємо вам за відгук про Володимира Житника та медцентр. Бажаємо вам швидкого одужання на міцного здоров'я вам та вашій родині.

Ігор 14.12.2018

Дякую! Звернулися вперше. Обслуговування вчасно та на вищому рівні. Рекомендую. Зробили УЗД та отримали по результатах професійну консультацію.

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 14.12.2018

Ігоре, дякуємо вам за відгук про Володимира Житника та Smart Medical Center. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Ольга 04.12.2018

Делали у данного врача нейросонографию так как невролог заподозрила гидроцефалию, смутило то что он сделал ее в течении минуты, дал заключение что все ок, после него были в двох неврологических центрах, где нам сделали нейросонографию и вышло совсем другое заключение, подтвердив диагноз вашего невролога. Узист который не умеет делать неросонографию вообще.

Читати далі
👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 05.12.2018

Ольго, дякуємо, що повідомили нас про цей випадок. Ми обов‘язково проведемо експертизу проведеного дослідження та зробимо належні висновки за її результатами. Перепрошуємо за негативний досвід з нашим лікарем.

Владислава 29.11.2018

Мені дуже сподобалось! Все тут чисто й красиво. А ще тут теплий прийом консультації. Дякую вам! Відгук в анкеті

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Щиро вдячні за позитивний відгук! Будьте здорові!

Тетяна 07.11.2018

Дякую всім працівникам центру. Житнику Володимир Олексійовичу, велика вдячність за високі знання і професіоналізм. Щира подяка медсестрам Катерині та Оксані за почуття гумору, гарний настрій, увагу і розуміння своєї справи!
Відгук в анкеті

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Тетяно, дякуємо за позитивний відгук на адресу лікаря Житника Володимира та медичних сестер! Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Клавдія 05.11.2018

Відвідала 04.11.18 лікаря Житника В.О. Це людина з великої літери, лікар від Бога. Якби всі лікарі так ставилися до хворих, половина українців була б здорова. Уважний, спокійний, відчуває чужий біль, грамотно ставиться до своєї роботи.
Відгук в анкетіs

Читати далі
👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 04.12.2018

Вдячні вам за високу оцінку на адресу лікаря Житника Володимира. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

В'ячеслав 08.10.2018

Сподобалося, що завжди є можливість записатися на найближчий час до будь-якого фахівця і отримати професійну консультацію. Хороший лікар УЗД Житник Володимир Олексійович

Катерина 16.07.2018

Лікар УЗД дуже уважний і чуйний.

Оксана 10.07.2018

Дуже приємне враження від лікаря Житника Володимира Олексійовича і від клініки в цілому.

Олександр 05.07.2018

Перший і останній раз робив діагностику в цьому центрі. На підставі невірного висновку виданого тут, був встановлений невірний діагноз - упущено час - що викликало ускладнення захворювання. У підсумку 5 діб реанімації. Нікому не рекомендую дану клініку.

👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 05.10.2018

Олександре, дякуємо за зворотній зв'язок. Ми раді, що під час зустрічі змогли детально розібрати ситуацію, що склалася і зняти всі питання, що турбували Вас. Бажаємо Вам здоров'я.

Наталія 02.07.2018

Дуже вдячна за приємне відвідування. Володимир Житник - кваліфікований лікар. Приємний персонал. Вдячна за вашу роботу під час свят!

Єлізавета 14.06.2018

Дякуємо, прийом лікаря УЗД дуже сподобався. Кваліфіковано та шанобливо.

Ольга 14.06.2018

Дякую, персонал привітний лікар УЗД (Житник В.О.) дуже кваліфікований.

Одетта 01.06.2018

Все дуже сподобалося, дуже хороший лікар УЗД Володимир Житник.

Ольга 25.05.2018

Задоволена прийомом. Персонал уважний .В клініці дуже затишно. Дякую, почувалася спокійно, хоча спершу було хвилювання. Дуже сподобався лікар узд Житник В.О.

Анатолій 25.05.2018

Перше враження - чудове у всіх відношеннях!!!

Катерина 25.05.2018

Чудова клініка. Всередині чисто, приємний адміністратор, відмінне обслуговування. Все швидко, без черги)

Тетяна 15.05.2018

Медичний центр дуже сподобався, лікар УЗД Житнік Володимир дуже хороший, персонал приємний.

Ірина 27.04.2018

Сподобалась чистота, охайність клініки, зона для відпочинку та дитяча зона. Адміністратор та лікар-УЗД Житник В.О. привітні та уважні.

Ганна 23.04.2018

Залишилися задоволені лікарем УЗД Житником В.О. та адміністратором Людмилою. Ввічливі, привітні.

Наталія 23.04.2018

Я задоволена. Дуже уважний лікар Житник В.О.

Олена 10.04.2018

Мені дуже сподобалося, уважний доктор, дуже чисто і комфортно.

Ольга 06.04.2018

Лікар Житник В.О. дуже уважний, дає добрі поради.

Ганна 06.04.2018

А ми з малятами в клініці. Ні-ні, у нас все добре. Приїхали робити дівчаткам УЗД: нейросонографію і тазостегнових суглобів. Доктор сказав, що у нас все ідеально. Яке ж це щастя, коли твої діти здорові! І так, ми нарешті знайшли своє місце, де нам дуже комфортно, адже весь персонал клініки піклується про те, щоб діткам було добре. Тут є дитячий куточок, пеленальний столик і вам можуть надати окрему кімнату, щоб погодувати маляток. Мої дівчатка вже такі дорослі, так спокійно себе вели на прийомі, Полечку навіть посміхалася (хоча Полі напевно все одно де і що, головне, щоб я була поруч). Ось така у нас Вербна неділя, у сімейному колі

Читати далі
Світлана 05.04.2018

Вирішила скористатися послугами Вашої клініки вперше. Прочитала інформацію на сайті: доктор УЗД Житник В.А., привернув мою увагу тим, що працює багато років, і спеціалізується виключно на УЗД. Про КЛІНІЦІ В ЦІЛОМУ (ОБ'ЄКТИВНО): 1) клініка нова, чиста, все чітко організовано, колл-центр, адміністрація працюють злагоджено. Претензій не виникло. Відмінна робота. Про візит (суб'єктивно): 2) На жаль, консультацією залишилася розчарована. Доктор був ввічливий, спочатку уважний, роботу виконав. Уточнив причину візиту (болі в правому підребер'ї, в центрі зверху, тяжкість зліва, порушена робота кишечника). Однак потім я почула якусь критику ще до проведення УЗД, на адресу попередніх результатів досліджень (УЗД), поставлені під сумнів мої діагнози. Вважаю, що це некоректно. + Після проведення УЗД я не почула кваліфікованих професійних коментарів, пояснень, рекомендації (тільки поверхневі фрази і побажання не читати Інтернет). Об'єктивно: такі коментарі - це нестача компетенції. Суб'єктивно: мені не вистачило уваги до моєї проблеми (тому що наприклад, діагноз холецистит, ДЖВП вимагає рекомендації проведення УЗД з навантаженням). А в кінці візиту доктор став спілкуватися по моб.тел. У підсумку: я була змушена зробити УЗД повторно на наступний день і в іншій клініці (діагноз підтвердився). ПРОШУ КЛІНІКУ ЗВЕРНУТИ НА ЦЕ УВАГУ.

Читати далі
👨‍⚕️ Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Світлано, дякуємо за відгук. Ваші зауваження взяті до уваги та враховані в роботі клініки.

Валерія 21.03.2018

Дуже гарне враження, сервіс на рівні. Житник В.О. дуже уважний і ввічливий. Дуже гарне враження про вашу клініку завдяки йому.

Борис 20.03.2018

Приїжджали на УЗД серця дитині для спортшколи. Запізнились, дякую адміністратору Людмилі за те, що знайшла можливість зробити нам обстеження.

Вероніка 01.03.2018

Дуже уважний лікар, кваліфікований догляд за пацієнтом.

Світлана 20.02.2018

Дуже задоволена обслуговуванням. Чистота ідеальна. Доктор уважний. Буду приходити ще!

Нінель 07.02.2018

Уважний, приємний лікар. Якісна консультація. Чисто і затишно.

Виктория 07.02.2018

Большое спасибо врачу и персоналу клиники за быстрое, качественное и внимательное обслуживание.

Ярослава 03.01.2018

Мені дуже сподобалося,буду рекомендувати усім.

Анатолій Іванович 18.12.2017

Все дуже сподобалось, гарна клініка, ціни чудові

Записатись на прийом